افزایش میانگین سن بازیکنان حرفه ای

امروزه شاهد درخشش بازیکنانی هستیم که سن و سال برای آنها فقط یک عدد است ...

 افزایش میانگین سن بازیکنان حرفه ای

ورزشی جادویی به نام فوتبال ،بیش از یک میلیارد دنبال کننده در سطح دنیا دارد، عجیب اما واقعی. حالا این جادو روی بازیکنان فوتبال تاثیر گذاشته طوری که شاهد افزایش میانگین سن بازیکنان حرفه ای در تیم های مطرح دنیا هستیم.
در دهه قبل فوتبالیست ها بعد از سی سالگی به فکر بازنشستگی می افتادن ولی امروزه بازیکنان سی تا چهل ساله به ستاره های تیم خود تبدیل شدند. دلیل این امر چیست؟؟
برای درک این موضوع بیایید نگاهی بیاندازیم به نحوه زندگی یکی از بهترین های این زمینه، زلاتان ابراهیموویچ بازیکن اهل سوئد که اخیرا بخاطر درخشش در تیم آث میلان دوباره به تیم ملی دعوت شده وگمانم همه متوجه هستید که ایشون الان نزدیک چهل سال سن داره. ایشون در اوایل جوانی کمربند مشکی تکواندو گرفته وهمیشه این آمادگی بدنی رو حفظ کرده است این مراقبت و هلنا سیگر همسر زیبای او از دلایل مهم هستند ولی دلیل اصلی انگیزه و اراده قوی خود بازیکن است.
سوپرمن پرسپولیس سید جلال حسینی نیز بعد از رفتن شجاع خلیل زاده از پرسپولیس ونداشتن مدافع به ترکیب اصلی تیم برگشت و حالا به ستون اصلی تیم تبدیل شده است ایشون نیزدر بدو 40 سالگی هستند.


 {{$mataleb->titr}}
دیدگاه مشترکی این است که اگر عزیزان پا به سن گذاشته خوب هم بازی نکنند طرفداران آن را به سن وسال نسبت می دهند و انتظار بالایی ندارند، نبود فشار و استرس بخاطر انتظار تماشاگران ،و تجربه بالای این افراد ،باعث شده کیفیت بهتری از فوتبالشون رو ارائه بدهند. دلیل دیگری که از آنها سوپرمن ساخته عشق و علاقه به بازی فوتبال و تیمشان هست،در حالی که می توانستند بازنشسته شده و در مشق شب بچه هاشون مشارکت کنند،دارند تاریخ سازی میکنند.
از نسخه خارجی و داخلی مثال زدم که کسی نگه تاثیر شرایط و روغن نباتی و روغن حیوانی و این حرفاست ...
نظر شما چیه؟؟

 {{$mataleb->titr}}

برای ثبت دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید
  • شهرام 2021-05-06 17:49:57
  • سیدجلال عشق است
  •     1           0